AskEvim.NET sohbet

Chat, Sohbet, Muhabbet, Mobil Sohbet, Sohbet Odaları

Türkiye sohbet siteleri arasında kullanıcıların en çok ziyaret ettiği ve keyif aldığı chat, muhabbet ve sohbet odaları, değerli kullanıcılarına ücretsiz ve üyeliksiz sohbet imkanı veriyor. AskEvim.NET, mobil sohbet ve mobil chat uyumluluğu sayesinde anlık kullanıcı potansiyeli yüksek ve güvenilir sohbet sitesi.

Teknolojinin gelişmesi ile internet üzerinden sohbet etmek isteyenlerin sayısında önemli bir artış olmuştur. Son dönemlerde gençlerin ve yetişkinlerin tercih ettiği çaylak.net, sohbet sayfalarında birbirinden farklı kişiler ile tanışma ve sohbet etme imkanı sunmaktadır. Sohbet odalarında istenilen kanala girilerek sohbet odası kuralları dahilinde sohbet edilmesi çaylak.net’te mümkündür.

 

askevim.net Sohbet Odası Kuralları Nelerdir?

Çaylak.net olarak sohbet etmek isteyen üyelerimize büyük saygı duymaktayız ve onları bir araya getirerek sohbet etmelerine imkan sağlamak ta amacımızdır.Aynı zamanda sitemize üye olmak çok kolaydır. Bunun için üye olacak kişinin adı, soy adı ve belirleyeceği bir rumuz yeterli olmaktadır. Sohbet odalarımızda uyulması gereken kuralları ise,

  • Kanal genelinde ya da özel mesajlaşmalarda toplum ahlak, görgü kurallarının ihlal edilmesi, ahlaksız ve huzur bozucu davranışlarda bulunulması yasaktır.
  • Siyasi, spor ve dini takımlarla ilgili tezahürat ve flood yapılması kesinlikle yasaktır.
  • Nick ve rumuzlar da kullanılacak kelimelerin, küfür, pornografik yazı,rahatsız edici yazı ve sakıncalı söz ifade etmesi yasaktır.
  • Tehditvari davranışlarda bulunmak, rencide edici hareketlerde bulunmak, küfür etmek, ırkçı yaklaşımlarda bulunmak ve her türlü reklam ( ticari, dini, siyasi, spor vb.) yapmak yasaktır.
  • T.C Anayasası ile belirlenmiş kanunlara uymak zorunludur. Kanun dışı faaliyetleri destekleyen her türlü propaganda yapmak yasaktır.
  • Sohbet odalarında Trojan, Clone, bot , proxy vb. bulundurmaya çalışmak, IRC sunucumuzda başka bir server, servis sağlayıcı ya da web sitesi reklamının yapılması yasaktır. Aynı zamanda kanal topiclerinde de IRC ve web sitesi reklamlarının yapılması yasaktır.
  • Üyelerimizin kişisel bilgisayarlarındaki bilgilere ulaşmak, telefobnlarına zararlı olacak yazılımlar önermek ve kişisel dosyalarına zarar verici hareketlerde bulunmak, farklı siteler vasıtası ile program reklamı yapmak ve paylaşımda bulunmak kesinlikle yasaktır.
  • Kanal genelinde düzen bozucu davranışlarda bulunmak yasaktır. Düzen bozan kişilerin admin ya da operatörlere şikayet edilmesi doğru bir davranış olmaktadır. haklı bulunan şikayetler sonunda düzeni bozduğu tespit edilen üyelerin ip adreslerine ya da nicklerine yasak getirilmektedir.
  • Üyelerin sistem operatörleri dahil nick şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması gerekmektedir. Aynı zamanda nick infosunda bulunan mail adresinin şifresinin de paylaşılması yasaktır.
  • Help komutlarının dışında verilen sistem komutlarının kullanılması da yasaktır.

şeklinde sıralamak mümkündür.

Hizmetlerimiz

Çaylak.net olarak üyelerimizin kaliteli bir ortamda sohbet etmelerini sağlamak en büyük hizmetimizdir. Onların gönül rahatlığı ile sohbet edebilmelerinin yanında, sohbet odalarımız,canlı radyo hizmetimiz, mobil sohbet hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Canlı Chat sohbet odalarında ücretsiz sohbet edilebilen cinsel sohbet odaları da bulunmaktadır.

Üyelerimizin cinsel sohbet odalarına girebilmeleri için 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Kaliteli sohbet odalarını geveze sohbet odaları, bekar sohbet odaları, evli sohbet odaları, gay sohbet odaları gibi sıralamak mümkündür. Çaylak.net olarak yaş sınırına riayet edilmesini özellikle tavsiye etmekteyiz, aksi halde bütün sorumluluk üyelere aittir.

Bir önceki yazımız olan izmir sohbet istanbul Sohbet Bursa Sohbet Ankara Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Aktif Chat, Ankara sohbet ve anlatya sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gabile Sohbet | Gabile Chat | Bursa Gabile

Gabile Sohbet

Gabile sohbet odaları Türkiye’nin en güzel ilerinden biri olan bursa gabile sohbet odası gerekli yazılım ve sunucular ile tam da ihtiyacımız olan bursa gabile chat ortamını bizlere sunmaktadır. Bursa gabile sohbet odalarına bağlanarak istediğimiz kişilerle istediğimiz konular üzerine bursa muhabbet ve geveze sohbet ederek fikir alış verişinde bulunabiliriz. Sohbete Bağlan

chat bizim mekan sohbet

sohbet bizim mekan

Sohbet bizim mekan, herkesin takip ettiği ve sevilen sohbet odalarımızdan biridir. İçerik bakımından bizim mekan sohbet, muhabbet ve chat sitemizde mevcuttur. Özel yazılımlar sayesinde farklı sohbet applet girişlerimiz var. Bütün özelliklere sahip olan bu yazılımlarda, bizim mekan diyebileceğiniz kaliteli sohbet edebileceksiniz. Sınırsız ve ücretsiz olan bu ortamda keyifle zaman geçirin.

sohbet 18

Sohbet 18

Aşk evim, sohbet kuralı +18 yaş sınırına dayanmakta. Yetişkin bireylere özel sohbet 18 odaları size ücretsiz keyifli chat, muhabbet yapma imkanı sunar. Nezih bir sohbet 18 içeren ortam yaratma gayesiyle çıktığımız bu yolda, aşk evim müdavimleri beğenerek zaman geçirir. Bu sayede daha kaliteli bir sohbet etmenin yolu açılmış olur. Günümüz

Mynet Sohbet Eski Mynet Chat Sohbet Muhabbet

Mynet Sohbet

Geçmişe eski mynet sohbet ile yolculuk yapmaya hazır olun. Mynet chat ve mynet sohbet eski kullanıcıları bir araya getiriyoruz. Muhabbet etmek için çabuk olun. Mynet ile hiçbir bağımız olmadığını hatırlatmak isteriz. Bizler sadece o eski günleri yâd etmek, güzel sohbet ortamı yeniden getirmek istiyoruz. Bu vesileyle kapatılan eski mynet sohbet

Sevgi Chat Sohbet Sevgi Sohbet Odaları

Sevgi Sohbet

Arkadaş arayanlar sevgi sohbet tercih eden Askevim.NET dostluğuna katılmak ister misiniz? Sevgi sohbet odaları sizlere en kaliteli sevgi chat ortamını sunar. En güzel dostlukların başladığı sevgi sohbet odaları, bireysel ve topluluk bakımından zengin muhabbet içermektedir. Kaliteli arkadaşlık için sevgi sohbet yapmak isteyenlerin uğrak adresi olan Aşk Evim, sizlere benzersiz ilişkiler

Kaliteli Sohbet & Seviyeli Sohbet Arayanlara Özel

Kaliteli Sohbet & Seviyeli Sohbet Arayanlara Özel

Yeni arkadaşlıklar edinmek için öncelikle kaliteli sohbet ve seviyeli sohbet ortamı gerekir. Aşk Evim, sizlere seviyeli ve kaliteli chat sohbet odaları sunuyor. Kalite ve seviyeli sohbet denilince akla AskEvim.NET sitesi gelir. Bu sitede bay ve bayanlar tanışarak muhabbet, chat, sohbet etme fırsatı yakalıyor. Böylelikle yeni arkadaş edinme fırsatı yakalamış oluyorsunuz.

Aşk Evim Mobil Sohbet Uygulaması Google Play Store Yayınında

AskEvim.NET ziyaretçilerine çok güzel haberlerimiz var. Aşk evim tarafından play store mobil sohbet uygulaması isteklerini yerine getirdi ve artık yayındayız. Google Play Store mağazasına girerek aşk evim uygulamasını indirebilirsiniz. Mağaza linkine erişmek için => Aşk Evim Mobil Sohbet Uygulaması <= tıklayınız.   Ask Evim Mobil Sohbet Tanıtım Videosu   Aşk

İZMİR SOHBET İSTANBUL SOHBET BURSA SOHBET ANKARA SOHBET ODALARI

izmir sohbet istanbul Sohbet Bursa Sohbet Ankara Sohbet Odaları

izmir sohbet istanbul sohbet bursa sohbet ankara sohbet odaları izmir sohbet istanbul sohbet bursa sohbet ankara sohbet odaları yetişkin sohbet; genç sohbet her yaştan insanların yer aldığı kaliteli bir sohbet platformudur. Her kim olursa olsun sistemizi kullanan kullanıcılar, seviyeli sohbet yapmaları için elimizden geleni yapmaktayız. Başta İzmir İstanbul Ankara Bursa

Online Mobil Sohbet Siteleri

Online mobil sohbet siteleri içinde farkımızı kalitemiz ve elit sohbet ortamımız ile ortaya koyuyoruz. Her türlü mobil cihaz ve bilgisayarlar üzerinden ulaşılabilir sitemiz içerisinde sizler için ücretsiz ve kesintisiz sohbet imkanını sağlıyoruz. Yeni insanlarla tanışabilme, onlarla sohbet etme, oyun kanallarında oyun oynama, radyo kanalı üzerinden müzik dinleme olanaklarını Aşk Evim

Sosyal sohbet siteleri ile Arkadaşlık ilişkileri

Sosyal sohbet siteleri ile Arkadaşlık ilişkileri

Arkadaş edinmek için sosyal sohbet siteleri yardımıyla insanlar aşk evim ortamında tanışarak ilişki bağını yakalıyor. Sende sosyal chat odaları ile muhabbet et. Aramızda yerini alarak sosyal sohbet siteleri nasıl bir ortama sahip öğrenebilirsin, çünkü senin de buna hakkın var. Şu yeni sohbet odaları makalemizi okuyarak da sohbet odaları hakkında bilgi