Firmamız uzun yıllardan beri arkadaşlık kurma sitesinden yeni arkadaşlık edinmek isteyenlere tanışma fırsatı sunan sitedir. Bu zamana kadar firmamızın sitesine girip online sesli sohbet eden üyeler çok güzel arkadaşlıklar edinmişlerdir. Bu güzel arkadaşlıkları zamanla evliliğe dönüşen üyelerimiz bulunuyor.

Eski üyelerimiz askevim.net sitemizle ilgili yapmış olduğu yorumlarda bizim sitemizde tanışarak ve anlaşarak evlendiklerini söyleyen yorumlar yapıyorlar. Bu yorumlar ise firma olarak bizleri mutlu ederek saygın bir yaptığımızdan dolayı bizleri gururlandırıyor. Sizde yeni arkadaşlıklar edinmek için sitemizi ziyaret edip kolaylıkla üye olabilirsiniz.

En Çok Ziyaret Edilen Arkadaşlık Sitesi

Firmamızın bünyesinde bulunan askevim.net arkadaşlık sitesi insanlar tarafından en çok ziyaret edilen ve üye olunan arkadaşlık siteleri arasında önde geliyor. Sitemiz yeni insanların birbirleriyle sesli ve görüntülü bir şekilde konuşmalarını sağlayarak güzel vakitlerini geçirmelerini sağlıyoruz. Sitemize girip üye olmak ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Kolay bir şekilde üye olarak sizde yeni arkadaşlıklar kurarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Birbirinize Mesaj Atabilirsiniz

Arkadaşlık sitemiz üzerinden yeni insanlarla sesli olarak konuşabildiğiniz gibi görüntülü olarak da konuşma fırsatınız bulunuyor. Bu hizmetimizin yanında ise arkadaşlarınızla birbirinize mesaj atma fırsatını sitemiz siz değerli üyelerine sunuyor.

Bu şekilde arkadaşlarınızdan haberdar olma fırsatınız oluyor. Birbirinize sitemiz üzerinden mesaj atmanız için gold üye olmanız gerekiyor. Sitemiz mesajlaşmak için gold üyelik hizmetini ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyor. Hemen arkadaşlık sitemize gold üye olarak arkadaşlarınızla mesajlaşmaya başlayın.

Etik Kurallara Uymayanların Sitemizde Yeri Yoktur

Arkadaş edinme sitemiz siz değerli üyelerine her zaman etik kurallara uygun arkadaşlarla tanışma fırsatı sunuyor. Sitemiz bu konuda oldukça hassas olup sitemize uymayan söz ve davranışlar yapanların sitemizden üyeliğini iptal ediyoruz. Bir daha sitemize üye olamıyorlar. Sitemizin etik kurallar çerçevesinde koymuş olduğu kurallar bulunuyor. Bunların neler olduğunu yazmak istiyoruz.

  • Sitemizde hiç kimse birbirine küfür edemez.
  • Kimse birbirine hakaret edemez.
  • Cinsel içerikli resim ve video yollayamaz.

Bu kurallara uymayan kişilerinde sitemizde yeri bulunmamaktadır. Sizde etik kurallara uygun arkadaşlık sitemize gelerek hemen üyelik işlemlerinizi yapınız.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Siteleri başlıklı makalemizde Sohbet, Sohbet Siteleri ve Sohbet Sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.