Fantazi Hikayeler İçeren Sohbet Sitesi

Fantazi Hikayeler İçeren Sohbet Sitesi

Erotik Hikayeler,Cinsel Fantazi,Cinsel Hikayeler,Bayanlarla Fantazili Sohbet,Baylarla Fantazili Chat,Fantazi Hikayeler İçeren Sohbet Sitesi insanların cinsel arzular,ına hitap eden bu gibi daha bir çok kelimelerin yer aldıgı  sayfalar internet ortamlarında sayısız olarak bulunmaktalar her insan buralara girip yazıları okumayacagı gibi bende okumuş degilim nerden biliyorsun diyecek olursanız haliyle internet sayfalarında gzenimekteyiz ve illaki gözümüze carpıyor .

Bu tür kelimelerin içeriklerini okumak gerekmiyor alenen fantazi kelimesi her şeyi acıklıyor sanki insanların gercekten yasamış gibi hayal ürününden ibaret olanbu yazılar bir nevi cinsel ego tatmini oldugunu  ortaya seriyor .

Zihinde tasarlanan, canlandırılan ve gerçekleşmesi özlenen bir şey olan fantezi; değişik heves, düşünüş, sonsuz ve sınırsız hayal kurma anlamına gelir. Toplumsal ahlak, cinselliği evlilik ve üreme dışında genellikle olumsuz karşılar. Ancak bu doğru değildir. Cinsellik söz konusu olduğunda,kişiliğe dair ilginç sırların saklı olduğu fanteziler bazen gerçek hayatta yaşananlardan çok daha çılgınca olabilir. Fantezi kurmak; deneme-yanılma yöntemine maruz kalmamaları için kişilerin sahip oldukları bir yetenektir. Cinsel yaşam,ın güzelleştiği anlar yaratmanın kısa tanımı olan “cinsel fantezi kurmak” ise; her istenilenin gerçekleştirilemediği gerçek dünyada -dozunda kaldığı sürece- cinsel istekler,i tatmin için gidilebilecek en masum, en zararsız ve en güzel yoldur.densede bence bu gibi durumların mahrem olması ve dört duvar arasında kalması gerekmektedir.

Ülkemizde bu tür içeriklerin fantazilerin artması ile birlikte insanların cinsel hayatlarında anormal hal amasınıda saglamaktadır evli insanların bile ilişkilerinde cinsel faztazi yapması bence normal ahlaki birşey degildir cinsel fanteziler kişinin var olan cinsel sorunlarına, kişilik özelliklerine, özlem ve beklentilerine dair ipuçları taşır. İkincisi; cinsel fanteziler kişinin zihninde ne kadar anlamlı ve doğalsa, anlatınca kişiye o derece anlamsız, olağandışı ve gülünç gelebilir. Yani işin büyüsü bozulur. Üçüncüsü ise; paylaşılan eş, partner veya diğer kişiler tarafından yanlış anlaşılabilir, çatışma ve boşanmalara yol açabilir.bu nedenle kişiler fantazisiz bir ilişkiyi secmeli daha saglıklı bir birliktelik için.

Fantazi Hikayeler İçeren Sohbet Sitesi

 

 

Bir önceki yazımız olan izmir sohbet istanbul Sohbet Bursa Sohbet Ankara Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Ankara sohbet, anlatya sohbet ve askevim.net hakkında bilgiler verilmektedir.