CayLak Kimdir

CayLak Kimdir

Selam sürekli merak edilen konu ÇayLak nedir ÇayLak kimdir diye Sürekli Konular sorular geliyor.1999 lu yıllarda Sohbet sitelerinde Şahin Doğan  KartaL Gibi rumuzlar yaygındı bende heves ettim ve buna benzer bir rumuz alacağım diye  araştırdım ve ÇayLak Kuşunu buldum ÇayLak kuşuda Doğan Şahin ve Kartal gibi yırtıcı bir kuş türü,dür.

Her ne kadar rumuzumun özelliklerini taşımasamda yinede sevdiğim için kullandığım bir nick Hal durum böyle olunca senelerce sohbet platformlarında takıldım girdim çıktım çok kez bir çok sunucudan kovuldum ve kovulmayada devam ettim iki satır yazı ile attılar ve iyikide atmışlar 🙂 mutluyum bu yüzden atmasalardı CayLak org u açamazdım gaza geldim ve CayLak org u açtım umarım herşey istediğim gibi olurda

Siz değerli dostlarımla CayLak org u en iyi yerlere Getiririz hazır sitem etmeye başlamışken Nickler Rumuzlar değişir ama karakterler asla o yüzden ne nickinizi değiştirin nede karakterinizi Siz öyle güzelsiniz.

CayLak org a beklerim herkesi dilediğiniz zaman gelip yanımda beraber yer almak için cayLak org a giriş yapabilirsiniz Bukadar tanıtım yeter olduğunu düşünüyorum Sohbet edecekseniz CayLak org ilk tercihiniz olsun :))) Yaşamınız Size Herzaman mutluluk katsın..

Sitemizin adını ve site sahibi olarak kullandıgım rumuzu Çaylak kuşundan esinlenerek kullanmaktayım öylesine aklıma esti ve adın kullandıgım bu kuş hakkında bilgi paylaşımı yapmak istedim

Çaylak kuşları Accipitridae familyasının milvinae ve elaninae alt familyalarını oluşturan yırtıcı kuş türleriyle Perninae alt familyasının kimi yırtıcı kuş türlerinin ortak adı. Çaylaklar, uzun kanatlı, çengel gagalıdırlar ve iri bir tavuk büyüklüğünde kuşlardır. Yavaş uçarlar ama çok uzun bir süre havada süzülebilirler. Küçük kuşları, yılanları ve fare gibi kemirgenleri avlarlar.
Böceklerle beslenen çaylaklar da vardır. Az sayıda çaylak da yalnızca salyangozla beslenir. Yeryüzünün ılıman bölgelerinde yaşarlar.

Çaylak Türleri

Çaylak türleri arasında Kızıl Çaylak, Kara Çaylak, Ak Çaylak, Brahman Çaylağı ve Kara Omuzlu Çaylak bulunmaktadır. Bu türler dünyanın dört bir yanına yayılmıştır.

CayLak Kimdir

Sohbet chat Siteleri,mizden saygılar

Bir önceki yazımız olan izmir sohbet istanbul Sohbet Bursa Sohbet Ankara Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Ankara sohbet, anlatya sohbet ve askevim.net hakkında bilgiler verilmektedir.